Yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir yazılım şirketi

   +90 322 361 9990   Çınarlı Mah.  Adana/Turkiye

Sağlık

99byte olarak, sağlık sektörüne yönelik özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Sağlık kuruluşlarının teknolojik yeniliklerden yararlanarak olağanüstü hasta bakımı sunmalarına ve daha iyi klinik sonuçlara ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Telemedisin Tele Sağlık Uygulamaları: Telemedisin ve tele sağlık uygulamalarımız sayesinde hastalarınıza uzaktan erişebilir, tanı koyabilir, reçete yazabilir ve tedavi önerilerinde bulunabilirsin

Hasta ve Sağlayıcı Portalları : Hasta ve sağlayıcı portallarımız, hastalarınızın ve sağlık çalışanlarınızın sağlık bilgilerine kolayca erişebilmelerini, randevu alıp iptal edebilmelerini, test sonuçlarını görüntüleyebilmelerini ve iletişim kurabilmelerini sağlar. Bu portallar aynı zamanda sağlık kuruluşunuzun marka kimliğini yansıtır ve kullanıcı deneyimini artırır.

Sağlık Sektörüne Özel Çözümlerimiz

Mobil Sağlık Uygulamaları: Sağlık sektöründeki yazılım uzmanlarımız, sağlık çalışanları ve sağlık kuruluşları için tele sağlık, faturalama, tıbbi reçete ve kayıt yönetimi gibi çözümler sunan çeşitli mobil sağlık uygulamaları oluşturmanıza ve benimsemenize yardımcı olur. Ayrıca sağlık izleme, ilaç takibi ve sağlıklı yaşam ve wellness için gelişmiş özellikler sunan hastalar için mobil uygulamalar da geliştiriyoruz.

Elektronik Sağlık Kaydı (EHR) ve Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) Sistemleri: Sağlık yazılımı geliştirme hizmetlerimiz sayesinde, hekimlerin mobil cihazlarından herhangi bir yerde hastanın tüm tıbbi geçmişine anında erişebilecekleri 7/24 erişilebilir özel mobil EHR’ler ve EMR’ler uygulayabilirsiniz. Bu, sağlık çalışanlarının verimliliğini radikal bir şekilde artırabilir, zaman kazandırabilir ve bakım kalitesini artırabilir.

Sağlık Veri Analitiği Çözümleri: Sağlık verilerinizi analiz etmek ve anlamak için gelişmiş veri bilimi, makine öğrenmesi ve yapay zeka teknolojilerinden yararlanarak size sağlık veri analitiği çözümleri sunuyoruz. Böylece hastalık teşhisi, risk tahmini, tedavi planlaması ve klinik karar verme gibi alanlarda daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yardımcı Teknoloji Yazılım Çözümleri: Yardımcı teknoloji yazılım çözümlerimiz, engelli veya yaşlı bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu çözümler arasında konuşma tanıma, görme yardımı, hareket algılama, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalar ve cihazlar bulunmaktadır.

Kullandığımız Teknolojiler

Sağlık kuruluşlarının her büyüklükte ve uzmanlıkta dijital dönüşümleri benimsemelerine yardımcı oluyoruz. Veri bilimi, blok zinciri, IoT, Bulut, VR/AR/MR ve diğer modern teknolojilerle desteklenen gelişmiş dijital sağlık çözümleri uyguluyoruz. Hasta veri kaydını ve sağlık veri yönetimini optimize etmek, klinik karar vermeyi kolaylaştırmak ve zaman alıcı manuel süreçleri otomatikleştirmek için bu teknolojilerden yararlanıyoruz.

Güvenlik Standartlarımız

Sağlık yazılımı çözümlerimiz, küresel sağlık sektörünün ana düzenlemelerine, standartlarına ve en iyi uygulamalarına sıkı bir şekilde uygun olarak sunulmaktadır. Böylece çözümlerinizin güvenliğini garanti edebilir ve hassas hasta bilgilerinizin ve klinik verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Projeniz mi var ?

Sizlerle tanışmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz. Bize toplantı talebinde bulunarak, yazılım çözümlerimizin size nasıl fayda sağlayacağını, projeleriniz için nasıl profesyonel destek vereceğimizi öğrenebilirsiniz.