Yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir yazılım şirketi

   +90 322 361 9990   Çınarlı Mah.  Adana/Turkiye

E-Posta Pazarlama

99byte, dijital pazarlama ve kurumsal SEO alanında uzmanlaşmış bir ajans olarak sizlere e-posta pazarlama hizmeti sunuyoruz. E-posta pazarlamaile işletmeniz için etkili bir pazarlama stratejisi oluşturmasına, hedef kitlenize ulaşmasına ve satışlarınızı artırmasına yardımcı oluyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

E-posta pazarlama çalışması yaparken sizin için en uygun stratejiyi belirliyor, e-postalarınızı tasarlıyor, gönderiyor ve optimize ediyoruz. E-postalarınızın performansını sürekli takip ediyor, raporluyor ve geliştiriyoruz. Sizin için ilgi çekici ve etkili konu başlıkları ve içerikler hazırlıyor, e-postalarınızın açılma oranlarını artırıyoruz. E-postalarınızın görsel ve metin içeriğini hazırlarken markanızın kimliğini yansıtacak, hedef kitlenizin güvenini kazanacak ve e-posta pazarlama amacınıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz.

99byte olarak e-posta pazarlama alanında tecrübeli ve yetkin bir ekibe sahibiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni ve en etkili yöntemleri uyguluyoruz. Rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi sağlıyor, pazar payınızı genişletmenize ve sektörünüzde lider konuma gelmenize katkıda bulunuyoruz.

 

E-posta pazarlama; mevcut müşteriler ya da potansiyel müşterilerle ilişkileri geliştirmek, ürün ve hizmetleri tanıtmak amacıyla e-posta servisinin kullanılmasıdır. E-mail marketing, pazarlama kanalları arasında en uygun maliyetli ve en yüksek yatırım getirisi sağlayan yöntemlerden biridir. E-posta pazarlamaile hedef kitlenize ulaşabilir, marka bilinirliğinizi artırabilir ve satışlarınızı büyütebilirsiniz. Ancak e-posta pazarlama çalışması yapmak için profesyonel bir destek almanız gerekir. İşte burada biz devreye giriyoruz. 99byte olarak sizin için en uygun e-posta pazarlama stratejisini belirliyor, e-postalarınızı tasarlıyor, gönderiyor ve optimize ediyoruz.

E-posta pazarlamaya neden ihtiyaç var ?

E-posta pazarlamanın neden ihtiyacınız olduğunu anlamak için aşağıdaki sebeplere göz atabilirsiniz:

E-posta pazarlama çalışmasını nasıl yapıyoruz ?

E-posta pazarlama çalışması yapmak için izlediğimiz iş
süreci şu şekildedir:

E-Posta Pazarlama'nın Önem ve Faydaları

Marka Değeri

E-posta pazarlama ile işletmenizin tanınırlığını artırabilir, marka değerinizi yükseltebilir ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz.

Trafik ve Dönüşüm

E-posta pazarlama ile web sitenize veya uygulamanıza trafik çekebilir, dönüşüm oranlarınızı iyileştirebilir ve satış hacminizi büyütebilirsiniz.

Pazar Payı

E-posta pazarlama ile rakiplerinizden bir adım öne geçebilir, pazar payınızı genişletebilir ve sektörünüzde lider konuma gelebilirsiniz.

Rakiplerimizden
farkımız nelerdir ?

Projeniz mi var ?

Sizlerle tanışmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz. Bize toplantı talebinde bulunarak, yazılım çözümlerimizin size nasıl fayda sağlayacağını, projeleriniz için nasıl profesyonel destek vereceğimizi öğrenebilirsiniz.