Yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir yazılım şirketi

   +90 322 361 9990   Çınarlı Mah.  Adana/Turkiye

E-Ticaret Çözümleri

99byte olarak sizin için güçlü, güvenilir ve kolay yönetilebilir e-ticaret siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Özel kendi yazılımımızı veya Magento, Opencart, Prestashop, Shopify gibi popüler platformları kullanarak e-ticaret sitenizi kuruyoruz. Tüm uluslararası bankaları, Paypal ve Stripe gibi ödeme yöntemlerini destekliyoruz. E-ticaret sitenizin güvenliğini SSL sertifikası, güncellemeler ve yedeklemeler ile sağlıyoruz. E-ticaret sitenizin satışlarını artırmak için SEO optimizasyonu, sosyal medya entegrasyonu ve e-posta pazarlaması gibi hizmetler sunuyoruz.

Hizmet Alanlarımız

E-ticaret çözümlerimiz, farklı sektörlerde ve pazarlarda başarılı olmanızı sağlar. E-ticaret sitelerimiz, C2C, B2C ve B2B gibi farklı iş modellerine uygun olarak tasarlanır. E-ticaret sitelerimiz, giyim, elektronik, kitap, müzik, oyun, seyahat, eğitim gibi farklı kategorilerde ürün veya hizmet sunabilir. E-ticaret sitelerimizin referansları arasında şunlar bulunmaktadır: …

C2C E-Ticaret Çözümleri

C2C (tüketiciden tüketiciye) e-ticaret çözümlerimiz ile bireysel kullanıcıların birbirleriyle ürün veya hizmet alışverişi yapabilecekleri online platformlar oluşturuyoruz. C2C e-ticaret sitelerimiz, kullanıcıların kolayca üyelik oluşturmasını, ürün veya hizmet ilanı vermesini, arama yapmasını, mesajlaşmasını ve ödeme yapmasını sağlar. C2C e-ticaret sitelerimiz, komisyon sistemi, değerlendirme sistemi, güvenli ödeme sistemi gibi özellikler ile hem satıcıların hem de alıcıların güvenini kazanır. C2C e-ticaret sitelerimiz, sahibinden.com, letgo.com gibi başarılı örneklerden ilham alarak tasarlanır.

B2C E-Ticaret Çözümleri

B2C (işletmeden tüketiciye) e-ticaret çözümlerimiz ile işletmelerin ürün veya hizmetlerini doğrudan son kullanıcılara online olarak sunabilecekleri web siteleri oluşturuyoruz. B2C e-ticaret sitelerimiz, kullanıcıların kolayca ürün veya hizmet seçmesini, sepete eklemesini, sipariş vermesini ve ödeme yapmasını sağlar. B2C e-ticaret sitelerimiz, kargo takip sistemi, iade sistemi, müşteri hizmetleri sistemi gibi özellikler ile hem işletmelerin hem de tüketicilerin memnuniyetini artırır. B2C e-ticaret sitelerimiz, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com gibi başarılı örneklerden ilham alarak tasarlanır.

B2B E-Ticaret Çözümleri

B2B (işletmeden işletmeye) e-ticaret çözümlerimiz ile işletmelerin birbirleriyle ürün veya hizmet alışverişi yapabilecekleri online platformlar oluşturuyoruz. B2B e-ticaret sitelerimiz, işletmelerin kolayca üyelik oluşturmasını, ürün veya hizmet kataloğu sunmasını, teklif istemesini veya vermesini ve sipariş oluşturmasını sağlar. B2B e-ticaret sitelerimiz, toptan satış sistemi, fatura sistemi, anlaşma sistemi gibi özellikler ile hem satıcıların hem de alıcıların iş süreçlerini kolaylaştırır. B2B e-ticaret sitelerimiz, alibaba.com, amazonbusiness.com, toptanci.com gibi başarılı örneklerden ilham alarak tasarlanır.

Platformlar

99byte olarak e-ticaret sitelerimizi oluştururken en güncel ve güvenilir teknolojileri ve alt yapıları kullanıyoruz. E-ticaret sitenizi kurmak için aşağıdaki platformlardan birini seçebilirsiniz:

Magento

Açık kaynaklı ve özelleştirilebilir bir e-ticaret platformu. Büyük ve karmaşık e-ticaret siteleri için idealdir. Güçlü özellikler, geniş eklenti seçenekleri ve yüksek performans sunar. 99byte olarak Magento platformunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Magento platformunda size özel tasarım, geliştirme ve optimizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Opencart

Açık kaynaklı ve kullanıcı dostu bir e-ticaret platformu. Küçük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri için idealdir. Basit arayüz, kolay yönetim ve uygun fiyat sunar. 99byte olarak Opencart platformunda 8 yılı aşkın deneyime sahibiz. Opencart platformunda size hazır tema veya özel tasarım seçenekleri, eklenti kurulumu ve güncelleme hizmetleri sunuyoruz.

Prestashop

Açık kaynaklı ve esnek bir e-ticaret platformu. Orta ve büyük ölçekli e-ticaret siteleri için idealdir. Zengin özellikler, modern tasarım ve SEO uyumluluk sunar. 99byte olarak Prestashop platformunda 7 yılı aşkın deneyime sahibiz. Prestashop platformunda size özel tasarım, geliştirme ve SEO hizmetleri sunuyoruz.

Woocommerce

WordPress tabanlı ve popüler bir e-ticaret platformu. Her ölçekte e-ticaret sitesi için uygundur. Kolay kurulum, geniş tema seçenekleri ve entegrasyon imkanı sunar. 99byte olarak Woocommerce platformunda 9 yılı aşkın deneyime sahibiz. Woocommerce platformunda size hazır tema veya özel tasarım seçenekleri, eklenti kurulumu ve entegrasyon hizmetleri sunuyoruz.

Shopify

Bulut tabanlı ve profesyonel bir e-ticaret platformu. Her ölçekte e-ticaret sitesi için uygundur. Hızlı başlangıç, güvenli altyapı ve 24/7 destek sunar. 99byte olarak Shopify platformunda 5 yılı aşkın deneyime sahibiz. Shopify platformunda size hazır tema veya özel tasarım seçenekleri, eklenti kurulumu ve destek hizmetleri sunuyoruz.

 

 

Laravel

Açık kaynaklı ve gelişmiş bir web uygulama çatısı. Özel ve farklı ihtiyaçlarınız olan e-ticaret siteleri için idealdir. Yüksek güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik sunar. 99byte olarak Laravel platformunda 6 yılı aşkın deneyime sahibiz. Laravel platformunda size tamamen özel tasarım, geliştirme ve optimizasyon hizmetleri sunuyoruz.

99byte olarak e-ticaret sitelerimizi oluştururken en güncel ve güvenilir teknolojileri ve alt yapıları kullanıyoruz. E-ticaret sitenizi kurmak için aşağıdaki platformlardan birini seçebilirsiniz:

Projeniz mi var ?

Sizlerle tanışmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz. Bize toplantı talebinde bulunarak, yazılım çözümlerimizin size nasıl fayda sağlayacağını, projeleriniz için nasıl profesyonel destek vereceğimizi öğrenebilirsiniz.