Yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir yazılım şirketi

   +90 322 361 9990   Çınarlı Mah.  Adana/Turkiye

vBulletin Tema Kurulumu Hizmetleri

vBulletin tema kurulumu, forum, blog ve vB CMS’yi destekleyen bir vBulletin stili olup, sitenizi modern ve temiz bir görünüme kavuşturur. Tema kurulumu servisimiz ile vBulletin sitenize uygun bir tema seçip, tema renklerini ve fontlarını değiştirip, tema ikonlarını ve bannerlarını özelleştirip tema kurulumunu kolayca yapabiliriz.

vBulletin tema kurulumunun avantajları şunlardır:

  • 10 farklı renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Google web fontlarını kullanarak sitenizin yazı tipini belirleyebilirsiniz.
  • Tamamen yenilenmiş ikonlar ile sitenizin görünümünü değiştiririz.
  • Katmanlı PSD dosyalarını indirerek tema tasarımınıza müdahale edebilirsiniz.
  • Tüm tarayıcılarla uyumlu bir tema elde edersiniz.
  • Kolay kurulum ve tam destek ile tema kurulumu sürecinde sorun yaşamazsınız.
vBulletin Tema Kurulumu Hizmetleri

Tema kurulumu hizmetimizde, forum, blog ve vB CMS’yi destekleyen bir vBulletin stili ile, sitenizi modern ve temiz bir görünüme kavuşturur.

vBulletin Tema Kurulumunun Süreci

Tema Kurulumu servisimizin süreci şöyledir:

  1. Sitenize uygun bir tema seçersiniz. Daha sonra tema seçimi için size Metro veya Metro Mobile temalarını öneriyoruz. Bu temalar hem masaüstü hem de mobil cihazlarda harika görünür.
  2. Tema renklerini ve fontlarını belirlersiniz.
  3. Tema ikonlarını ve bannerlarını özelleştiriyoruz. Tema ikonlarını ve bannerlarını siz de istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  4. En sonunda ise tema kurulumunu yapıyoruz. Daha sonra tema kurulumu için detaylı dökümantasyon ve destek sağlıyoruz.

Tema kurulumu servisimiz ile tema seçimi, renk ve font ayarları, ikon ve banner özelleştirme, tema kurulumu, dökümantasyon ve destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. vBulletin servisimizin fiyatı için bize ulaşın ve size en uygun teklifi sunalım.

vBulletin tema kurulumumuzun farkı, size sadece bir tema değil, bir stil sunmasıdır. Sitenize uygun bir stil oluşturarak, sitenizin ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz.

Tema Kurulumu servisimizin sıkça sorulan sorular

vBulletin Eklenti Yapımı Hizmetleri

Örnek bir vBulletin Chat eklentisi.

vBulletin tema kurulumu servisimizin sıkça sorulan soruları şunlardır:

Soru: Hangi vBulletin sürümleri ile uyumludur?

Cevap: Servisimiz vBulletin 4.2.x ve vBulletin 5.x sürümleri ile uyumludur.

Soru: Mobil cihazlarda nasıl görünür?

Cevap: Servisimiz mobil cihazlarda da harika görünür. Ayrıca size önerdiğimiz Metro Mobile teması ile sitenizi mobil uyumlu hale getirebilirsiniz.

Soru: Tema değişikliği yapabilir miyim?

Cevap: Evet, tema değişikliği yapabilirsiniz. Tema seçimi için size 10 farklı renk şeması sunuyoruz. Ayrıca tema renklerini ve fontlarını Style Variables aracı ile değiştirebilirsiniz.

Soru: Tema kurulumu ne kadar sürer?

Cevap: Tema kurulumu çok kısa sürer. Tema dosyalarını sitenize yükledikten sonra, Style Manager’dan yeni bir stil oluşturmanız yeterlidir. Ayrıca tema kurulumu için detaylı dökümantasyon ve destek sağlıyoruz.

vBulletin Tema Kurulumu servisimizden nasıl faydalanabilirsiniz?

Servisimizden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli. Daha sonra bize sitenizin adresini, istediğiniz temayı, renk ve font ayarlarını, ikon ve banner özelleştirmelerini ve tema kurulumu için gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Biz de size en kısa sürede tema kurulumunu tamamlayarak, sitenizi yeni stilinizle tanıştıracağız.

Sonuç olarak, vBulletin Tema Kurulumu servisimiz ile sitenizi modern ve temiz bir görünüme kavuşturup, ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim sunarsınız. Servisimizden faydalanmak için bize ulaşın ve sitenizi yeni stilinizle tanıştırın.

Projeniz mi var ?

Sizlerle tanışmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz. Bize toplantı talebinde bulunarak, yazılım çözümlerimizin size nasıl fayda sağlayacağını, projeleriniz için nasıl profesyonel destek vereceğimizi öğrenebilirsiniz.

İnovatif Yazılım Teknolojileri