Yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir yazılım şirketi

   +90 322 361 9990   Çınarlı Mah.  Adana/Turkiye

Playstore Reklamları: Uygulamanızı Doğru Kitleye Ulaştıralım

Playstore reklamları, uygulamanızı Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda tanıtmanızı sağlayan bir reklam çözümüdür. Mobil uygulamanızın başarısı için en önemli faktörlerden biri, uygulamanızı sevecek ve kullanacak potansiyel müşterileri bulmaktır. Ancak bu, rekabetin yoğun olduğu bir pazarda kolay bir iş değildir.

Uygulamanızın Google Play Store’da görünürlüğünü artırmak ve indirme sayısını yükseltmek için etkili bir reklam stratejisine ihtiyacınız vardır. İşte burada devreye Playstore reklamları giriyor.  Teknolojimiz, uygulama reklamlarınızı optimize ederek sizinkine benzer uygulamalarla en çok ilgilenen kitleye ulaşmanızı sağlar.

Playstore Reklamları

Uygulamanızı doğru kitleye doğru reklam stratejisi ile ulaştıralım.

Playstore reklamları Servisimizin Avantajları

Play store reklam servisimizi tercih etmeniz için birçok avantaj sunuyoruz:

 • Uygulama reklamınızı oluşturmak için uygulama bilgilerinizden yararlanarak size yardımcı oluyoruz. Ayrıca resim ve video ekleyebilirsiniz.
 • Bütçenizi seçmenize ve istediğiniz zaman ayarlamanıza olanak tanıyoruz. Hedef yükleme başına maliyetinizi (tCPI) ve maksimum günlük bütçenizi belirleyebilirsiniz.
 • Siz kullanıcıların ne yapmasını istediğinize karar verin, biz reklamınızı doğru kullanıcılara gösterelim. Uygulama reklamınızı, yükleme veya etkileşim için optimizasyon yaparak işletmenize destek olan işlemleri gerçekleştirme ihtimali en yüksek olan kullanıcılara gösteririz.
 • Uygulamanızı tek bir kampanyayla Google genelinde tanıtmanızı sağlıyoruz. Uygulama reklamınız Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda gösterilebilir.
 • Akıllı Teklif Verme teknolojisi sayesinde kampanya performansınızın tahmin edilmesine ve artırılmasına yardımcı oluyoruz. Reklamlarınızı dönüşümlü olarak göstermek ve tekliflerinizi otomatik olarak ayarlamak için makine öğrenimini kullanıyoruz. Böylece reklamınız doğru kullanıcılara, işletmeniz için en uygun olan doğru fiyata gösterilir.

Playstore reklamları Servisimizin Süreci

Playstore reklamları servisimizden faydalanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

 • Uygulamanızın Google Play Store veya App Store linkini bize iletin.
 • Uygulamanızın hedef kitlesini, hedeflerini ve bütçesini belirleyin.
 • Uygulamanızın reklam metnini, resimlerini ve videolarını hazırlayın veya bize hazırlatın.
 • Uygulama kampanyanızı oluşturalım ve yayına alalım.
 • Uygulama kampanyanızın performansını takip edelim ve raporlayalım.
 • Uygulama kampanyanızı optimize edelim ve gerekli iyileştirmeleri yapalım.

Servisimizin Fiyatı

Playstore reklamları servisimizin fiyatı, uygulamanızın özelliklerine, hedeflerinize ve bütçenize göre değişiklik gösterebilir. Uygulama kampanyanızın fiyatını belirlemek için aşağıdaki faktörleri dikkate alıyoruz:

 • Uygulamanızın kategorisi, indirme sayısı, puanı ve yorumları
 • Uygulamanızın hedef kitlesi, coğrafyası, dili ve cihazları
 • Uygulamanızın hedef yükleme başına maliyeti (tCPI) ve maksimum günlük bütçesi
 • Uygulamanızın reklam metni, resimleri ve videolarının hazırlanması veya hazırlatılması

Uygulama kampanyanızın fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimizin Farkı

Play store Reklamları

Daha fazla kişinin uygulamanızı indirmesini sağlamak için Google Play Store reklamlarınızı sizin yerinize biz yönetelim.

Playstore reklamları servisimizi diğerlerinden ayıran en önemli fark, uygulama reklamcılığı konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından sunuluyor olmasıdır. Biz, uygulama geliştiricilerinin ihtiyaçlarını ve zorluklarını çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle, uygulama reklamcılığı konusunda size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Playstore reklamları servisimiz ile size şunları sunuyoruz:

 • Uygulama reklamcılığı konusunda deneyimli ve sertifikalı bir ekip
 • Uygulama reklamcılığı konusunda güncel ve etkili bir strateji
 • Uygulama reklamcılığı konusunda profesyonel ve yaratıcı bir içerik
 • Uygulama reklamcılığı konusunda şeffaf ve detaylı bir raporlama
 • Uygulama reklamcılığı konusunda sürekli bir iletişim ve destek

Servisimizin Sıkça Sorulan Soruları

Playstore reklamları servisimiz ile ilgili sıkça sorulan sorulara aşağıda cevap veriyoruz:

Soru: Playstore reklam servisinizden faydalanmak için uygulamamın Google Play Store’da olması gerekir mi?

Cevap: Hayır, uygulamanız Google Play Store’da olmasa da Playstore reklam servisimizden faydalanabilirsiniz. Uygulamanız App Store’da da olsa uygulama reklamınız Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda gösterilebilir.

Soru: Playstore reklam servisinizden faydalanmak için uygulamamın belli bir indirme sayısına veya puanına sahip olması gerekir mi?

Cevap: Hayır, uygulamanızın belli bir indirme sayısına veya puanına sahip olması gerekmez. Uygulamanızın kategorisi, indirme sayısı, puanı ve yorumları fiyatlandırma ve optimizasyon için dikkate alınır ancak bir ön koşul değildir.

Soru: Playstore reklam servisinizden faydalanmak için uygulamamın reklam metnini, resimlerini ve videolarını kendim hazırlamalı mıyım?

Cevap: Hayır, uygulamanızın reklam metnini, resimlerini ve videolarını kendiniz hazırlamanız gerekmez. Biz size bu konuda yardımcı olabiliriz. Uygulamanızın reklam metnini, resimlerini ve videolarını profesyonel ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilir veya var olan içeriklerinizi iyileştirebiliriz.

Soru: Playstore reklam servisinizden faydalanmak için ne kadar süre beklemeliyim?

Cevap: Playstore reklam servisimizden faydalanmak için çok fazla süre beklemenize gerek yoktur. Uygulama kampanyanızı oluşturmak ve yayına almak için ortalama 1-2 iş günü yeterlidir. Uygulama kampanyanızın performansını takip etmek ve raporlamak için ise ortalama 1 hafta gereklidir.

Playstore reklamları Servisimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Play store Reklamları

Play store Reklam hizmetlerimizden faydalanın.

Playstore reklamları servisimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bize uygulamanızın linkini, hedef kitlenizi, hedeflerinizi ve bütçenizi bildirin. Gerisini biz halledelim.

Uygulama reklamcılığı konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Uygulamanızın Google Play Store’da görünürlüğünü artırmak ve indirme sayısını yükseltmek için etkili bir reklam stratejisine ihtiyacınız varsa, biz buradayız.

Sonuç olarak, Playstore reklamları servisimiz ile uygulamanızın başarısını garantileyin. Uygulamanızı sevecek ve kullanacak potansiyel müşterileri bulun. Uygulamanızın yükleme ve etkileşim sayısını artırın. Uygulamanızın gelirini katlayın.

Playstore reklamları servisimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya hemen başlamak için bizimle iletişime geçin. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Projeniz mi var ?

Sizlerle tanışmayı ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı çok isteriz. Bize toplantı talebinde bulunarak, yazılım çözümlerimizin size nasıl fayda sağlayacağını, projeleriniz için nasıl profesyonel destek vereceğimizi öğrenebilirsiniz.

İnovatif Yazılım Teknolojileri